سلام اینجا از شروع کار مانتو شیک براتون میگیم.

تولید و فروش مانتو و شال فروشگاه مانتو شیک از سال 90 فعالیت خوش رو برای فروش مانتو و انواع شال و روسری شروع کرد. ابته در اون زمان ما تصمیم به فروش آلاین نداشتیم و فقط حضوری بود.
به گذشت زمان شروع  فروش اینترنتی در کانال تلگرام رو راه اندازی کردیم  و وقتی دیدیم که استقبال خوبی از این میشه تصمیم گرفتیم یک فروشگاه آنلاین برای محصولاتمون داشته باشیم تا هم خرید برای مشتریان راحت بشه و هم ما بتونیم بهتر روند فروش غیر حضوری رو طی کنیم.
ما همیشه محصولاتمون  رو مطابق عکس و تصویری  که مببیند براتون ارسال میکنیم.

درباره مانتو شیک

فروشگاه اینترنتی مانتو شیک بیش از ۵ سال است که در زمینه فروش مانتو فعالیت دارد ، و خوشحال هستیم که توانسته ایم بهترین خدمات را در زمینه مانتو برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم ، همیشه سعی کرده الویت اولمان رضایت مشتری باشد ،

نوع فعالیت مانتوشیک

ما همیشه سعی کرده ایم جز بهترین ها باشیم ، ما بهترین تولیدی مانتو ها را که از نظر کیفیت مانتو و قیمت حرف اول را میزدنند انتخاب کردیم و مدل ها و عکس های ژورنالی مانتو را برای شما دوستان در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام قرار می دهیم ، قابل ذکر است که که فالوور های اینستاگرام ما در مرز 20 هزار نفر شدنی است ، طبق قراردادی که با تولیدی مانتو داریم مانتو ها رو برای شما در معرض فروش قرار می دهیم ، شما مانتو مورد نظر را انتخاب میکنید و بعد خرید میکنید ، این کاری که فروشگاه مانتوشیک انجام می دهد با سودی بسبار کم می باشد . این واسطه گری را ما برای بهبود و بیشتر کردن محصولات مانتو شیک انجام داده ایم . و تا الان بیش از هزاران نفر خرید مانتو انجام دادن و از ما راضی بودند و در این ۵ سال حتی یک مشتری ناراضی از خود نگه نداشتیم . ما صفحه ای بنام مانتو جدید طراحی کرده ایم که جدیدترین مانتو هایی سالی که قابل فروش هستند را در این صفحه به نمایش در میاوریم .